PSZOK - efektywność w systemie
9. Ogólnopolska konferencja 

PSZOK - efektywność w systemie

10-11 kwietnia 2019
Sandomierz
 
 
Koszt udziału od 690 zł netto (+ 23 VAT)
 
Termin zgłoszeń przedłużony do 3 kwietnia
Po tym terminie prosimy o kontakt bezpośrednio z biurem tel. 61 67 00 965 
 
 
 
 
 b_zaproszenie.gif   b_programakt.png karta_zgloszenia.jpg  btn_partnerzy.gif
 
 
 
Partner strategiczny

 logo_bewa.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partner
    
logo_profeko.jpg
 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
Od kilku lat na barkach polskich gmin ciąży obowiązek utworzenia samodzielnie (bądź z innymi samorządami) punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK). Dziś już funkcjonowanie tego typu miejsc nie jest ewenementem. Jednak wciąż zorganizowanie PSZOK-u tak, by pogodził on prawne wymagania z potrzebami lokalnej społeczności stanowi nie lada wyzwanie. Obecnie jednym z najważniejszych aspektów tego zagadnienia wydaje się „wpięcie” PSZOK-a w lokalny system gospodarki odpadami, tak by stanowił on z nim integralną całość. Rodzi się zatem pytanie, jak zorganizować to miejsce, by możliwe stało się nie tylko osiągnięcie wytyczonych poziomów odzysku, ale także obniżenie kosztów funkcjonowania całego systemu. W sukurs temu z pewnością przyjdą optymalne zapisy przetargowe w zakresie PSZOK-ów czy doświadczenia samorządów na tym polu. 
Między innymi tego typu tematy poruszymy podczas kwietniowej odsłony 9. Ogólnopolskiej konferencji PSZOK – efektywność w systemie, na którą zapraszamy do Sandomierza. Do grona prelegentów zaprosiliśmy ekspertów z branży gospodarki odpadami, instytucji finansujących, prawników oraz praktyków. Ich wykłady, a także dyskusje mają stać się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń w temacie przygotowania, realizacji i eksploatacji PSZOK-ów. Merytoryczna część tego wydarzenia zostanie wzbogacona o wyjazd studyjny do Ożarowa.
 
 
 
 
 
1_pszok.png 2_pszok.jpg LOGO_EKORUM.jpg  3_pszok.jpg 4_pszok.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 logo_gospo_odpad_czasop.jpg
e-odpady.com_1823.jpg  logosozosfera.jpglogo__terazsrodowisko3.pngekonet_logo2.jpg   logo_technika_komunalna.jpg 
  pk_logo_1.jpg gartija_small.jpg      logo_odpady_net_pl_small.gif  ngo_logo.jpg monitorowanie _ logo.jpg         Źródło: Ekorum
http://ekorum.pl