Ekorum

EKOGADŻETY

EKOGADŻETY

Gadżety reklamowe z etykietą EKO to świetny sposób na uatrakcyjnienie oraz zwiększenie efektywności prowadzonych działań z zakresu edukacji ekologicznej oraz ekomarketingu. Doskonale sprawdzają się m.in. jako oryginalny element kampanii informacyjno-promocyjnych, nietypowe upominki firmowe, praktyczne nagrody w konkursach, ekoprezenty czy pamiątki z pikników, rajdów i festynów. Ekoprodukty reklamowe z nadrukiem to również znakomite uzupełnienie działań w zakresu edukacji ekologicznej dzieci i dorosłych.

Po ekogadżety coraz częściej sięga też branża reklamowa, tym bardziej, że moda na ekologię wciąż trwa. Najczęściej wybieranym produktem są torby ekologiczne (materiałowe). Jednak wachlarz naszych ekoproduktów  jest zdecydowanie szerszy – oferujemy m.in. gadżety z recyklingu (koszulki, czapki, bluzy i koce z polaru), a także produkty biodegradowalne czy drewniane. Mogą Państwo być pewni, że decydując się na nasze ekogadżety, wybieracie produkty przede wszystkim  przyjazne środowisku, a przy tym niezawodne, trwałe i cieszące oko.

Nie czekaj – poznaj marketingowe możliwości ekogadżetów!

Nasza oferta każdorazowo dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Zawsze jednak oferujemy Państwu sprawdzone gadżety reklamowe, które nie tylko podkreślą ekologiczny wizerunek firmy czy instytucji, ale też będą wzbudzały zainteresowanie proekologicznymi postawami.

 

 
 

GO GREEN 2020

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE >>
WYŚLIJ ZAPYTANIE >>