Ekorum

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KAMPANII INFORMACYJNO-PROMOCYJNYCH

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KAMPANII INFORMACYJNO-PROMOCYJNYCH

Odpowiednie zaplecze merytoryczne i doświadczenie pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi z zakresu ekomarketingu. Naszą ofertę kierujemy do urzędów, instytucji i firm działających w obszarze ochrony środowiska. Wszelkie działania z zakresu marketingu ekologicznego są dostosowane do potrzeb klienta oraz jego finansowych możliwości.

Wykształcenie w zakresie ochrony środowiska, marketingu, PR, dziennikarstwa, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie przy realizacji działań informacyjno-promocyjno-edukacyjnych powoduje, że jesteśmy rzetelnym i przygotowanym do działania partnerem.

W ramach współpracy oferujemy m.in.:

  • kompleksową obsługę kampanii informacyjno-promocyjnych (w tym projektów unijnych) – opracowanie strategii, harmonogramu, współpraca z mediami i jednostkami lokalnymi,
  • opracowanie strategii i przeprowadzenie działań w zakresie edukacji ekologicznej,
  • realizację pojedynczych akcji promocyjnych (ekopikników, warsztatów, konkursów, uroczystych otwarć),
  • prowadzenie działań PR,
  • budowę stron WWW, fanpage na portalach społecznościowych (w tym kampanie internetowe),
  • produkcję tablic informacyjnych (unijnych), makiet projektów,
  • produkcję multimediów (filmów video, prezentacji, spotów radiowych, infografik, fotorelacji),
  • przygotowanie materiałów informacyjnych (folderów, ulotek, katalogów, kolorowanek, komiksów),
  • i wiele więcej ….

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI

 

 

 

W określonych ramach czasowych i budżetowych zaoferujemy optymalne działania marketingowe w zakresie ekologii. Proponowane naszym partnerom aktywności zawsze uwzględniają lokalne uwarunkowania, skupiając się na działaniach, które przyniosą korzyści na linii:  efekt – koszt. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że tylko sprawdzone formy i metody mają szansę na powodzenie i przyczyniają się do jeszcze większego odzewu wśród lokalnej społeczności.

Chiński filozof, Konfucjusz, powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”. Tak też odbieramy nasze zaangażowanie w tworzone przez nas inicjatywy. Prowadzona przez nas edukacja czy działania w obszarze ekomarketingu przynoszą nam wiele satysfakcji, nowych doświadczeń i kontakt z drugim człowiekiem. Wiemy, o czym mówimy, co chcemy przekazać, i wierzymy, że działania te przyniosą pożądany owoc: większą świadomość ekologiczną, a co za tym idzie – poprawę stanu środowiska w Polsce.

Działamy bez szkody dla środowiska!

Doskonale zdajemy sobie również sprawę, jak ważny jest ekologiczny wizerunek. Stąd też w oferowanych przez nas działaniach proponujemy naszym Klientom wdrożenie takich rozwiązań, które w możliwie najmniejszy sposób będą oddziaływały na środowisko. Zastosowanie przy wydrukach papieru pochodzącego z recyklingu, serwowanie wody czy przekąsek w wielorazowych naczyniach, promowanie „kranówki”, prowadzenie segregacji odpadów, wybieranie wyłącznie produktów nadających się do recyklingu – to tylko niektóre działania, które sprawiają, że podejmowane przez Państwa aktywności będą bardziej proekologiczne.

 

NASZE REALIZACJE
WYŚLIJ ZAPYTANIE