Ekorum

PROJEKTY NA ZAMÓWIENIE

PROJEKTY NA ZAMÓWIENIE

Jako specjaliści w dziedzinie ochrony środowiska gwarantujemy profesjonalną organizację projektu – doradzimy wybór wykładowców, opracujemy tematykę spotkania, zaproponujemy instalacje w kraju i za granicą, które warto wizytować. Aby projekt był kompletny, wielowymiarowy, dbamy również o elementy turystyczne danego regionu . Naszą ofertę uzupełniają eventy, podczas których stawiamy nie tylko na zdobywanie wiedzy, ale również na wzmacnianie i rozwój zespołów pracowniczych. W trakcie firmowych wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych m.in. proponujemy  wysokiej klasy programy szkoleniowe, dostarczamy sprawdzone i atrakcyjne propozycje z zakresu turystyki krajoznawczej.

Dotychczas zrealizowaliśmy m.in.:

 

UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU
Organizacja czterodniowego wyjazdu studyjnego do Norwegii, w roku 2017.
Przygotowanie oraz realizacja w roku 2017 dwóch konferencji wraz z obsługa prasową, odbywających się w ramach projektu pn. „Kompleksowy rozwój metod monitorowania jakości powietrza oraz informowanie i edukacja w ramach Stacji Monitoringu Środowiska Przyrodniczego Różany Potok UAM Poznań”

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO 
Przygotowanie i przeprowadzenie w roku 2017 szkolenia dla przedstawicieli samorządów gmin z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, dotyczącego obowiązków i zasad sporządzania sprawozdzań rocznych.

GMINA MIEJSKA BOLESŁAWIEC
Przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli przedszkolnych polskich i czeskich z zakresu pisania programu ekologicznego pn. „Polskie i czeskie przedszkolaki dbają o swoją planetę”.

EGGERSMANN POLSKA SP. Z O.O. 
Organizacja eventu z okazji otwarcia nowej siedziby firmy Eggersmann Polska w podpoznańskim Suchym Lesie, w roku 2016.

MPGK KROSNO SP. Z O.O.
Realizacja czterech wyjazdów technicznych dla mieszkańców gminy z wizytacją zakładu termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Krakowie, w 2016 roku.

POWIAT POZNAŃSKI
Realizacja dwóch zagranicznych wyjazdów technicznych w sierpniu 2013 roku, do Szwajcarii pn. „Rozbudowa i modernizacja instalacji przetwarzania odpadów komunalnych” oraz do Austrii, w kwietniu 2016 roku pn. ” Innowacyjność i efektywność w ochronie środowiska”.

MPWIK S.A. WROCŁAW
Przeprowadzenie w grudniu 2013 roku serii wyjazdów technicznych wraz ze zwiedzaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu oraz Warszawie, a także instalacji ochrony środowiska w Austrii, w październiku 2013 roku.

URZĄD MIASTA PUŁAWY
Przeprowadznie wyjazdu technicznego pn.” Gospodarka odpadami – elementy nowego systemu”, z wizytacjami instalacji na terenie Wielkopolski w październiku 2012 roku.