Ekorum

EKOGADŻETY

EKOGADŻETY

 

Gadżety reklamowe z etykietą EKO to świetny sposób na uatrakcyjnienie oraz zwiększenie efektywności prowadzonych działań z zakresu edukacji ekologicznej oraz ekomarketingu. Doskonale sprawdzają się m.in. jako oryginalny element kampanii informacyjno-promocyjnych, nietypowe upominki firmowe, praktyczne nagrody w konkursach, ekoprezenty czy pamiątki z pikników, rajdów i festynów. Ekoprodukty reklamowe z nadrukiem to również znakomite uzupełnienie działań w zakresu edukacji ekologicznej dzieci i dorosłych.

Po ekogadżety coraz częściej sięga też branża reklamowa, tym bardziej, że moda na ekologię wciąż trwa. Najczęściej wybieranym produktem są torby ekologiczne (materiałowe). Jednak wachlarz naszych ekoproduktów  jest zdecydowanie szerszy – oferujemy m.in. gadżety z recyklingu (koszulki, czapki, bluzy i koce z polaru), a także produkty biodegradowalne czy drewniane. Mogą Państwo być pewni, że decydując się na nasze ekogadżety, wybieracie produkty przede wszystkim  przyjazne środowisku, a przy tym niezawodne, trwałe i cieszące oko.

 

Nie czekaj – poznaj marketingowe możliwości ekogadżetów!

 

Nasza oferta każdorazowo dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Zawsze jednak oferujemy Państwu sprawdzone gadżety reklamowe, które nie tylko podkreślą ekologiczny wizerunek firmy czy instytucji, ale też będą wzbudzały zainteresowanie proekologicznymi postawami.

 

 

 

NASZE REALIZACJE
WYŚLIJ ZAPYTANIE