Ekorum

OFERTA DLA PARTNERÓW

  WSPÓŁPRACA PODCZAS KONFERENCJI I WYJAZDÓW

 

Jeżeli poszukują Państwo efektywnego sposobu na zaprezentowanie firmy, promocję swoich produktów i usług oraz nawiązanie nowych kontaktów branżowych – warto wziąć pod uwagę współpracę partnerską podczas konferencji i wyjazdów organizowanych przez Ekorum.

Umożliwiamy dotarcie do wyselekcjonowanej grupy klientów wysokiego szczebla i  nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Nasze oferty współpracy są dostosowane do indywidualnych potrzeb – zawierają mix różnych form promocji, np.:

  • wystąpienie podczas obrad,
  • dystrybucję materiałów promocyjnych firmy,
  • powierzchnię wystawienniczą,
  • bannery reklamowe w salach obrad,
  • reklamy w materiałach konferencyjnych.

Szczegółowe pakiety dla partnerów są dostępne przy aktualnie promowanych projektach. Jeżeli nie odpowiada Państwu zakres współpracy, zachęcamy do kontaktu – przygotujemy pakiet, które spełni Państwa biznesowe oczekiwania.

 

DLACZEGO WARTO PROMOWAĆ SIĘ PODCZAS PROJEKTÓW EKORUM?

 

Poziom merytoryczny spotkań Ekorum 
Zachęcamy do niezależnego poznania opinii na temat organizowanych przez nas spotkań. Recenzje naszych uczestników są dla nas nieocenionym źródłem informacji, ale przede wszystkim satysfakcji i motywacji do doskonalenia naszych produktów. Prezentujemy aktualne zagadnienia, współpracujemy z uznanymi ekspertami. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny konferencji i wyjazdów.

Nawiązanie kontaktów biznesowych 
Konferencje i wyjazdy techniczne to doskonała okazja, by nawiązać nowe kontakty biznesowe lub zacieśnić dotychczasowe znajomości.

Dotarcie do wyselekcjonowanej grupy docelowej 
Dotarcie do osób decyzyjnych podczas procesu sprzedaży to połowa sukcesu. Uczestnicy naszych spotkań to w większości osoby zarządzające i decydujące o rozwoju w swoich jednostkach – prezesi, dyrektorzy oraz reprezentanci władz samorządowych (prezydenci miast, burmistrzowie, starostowie, wójtowie).

 

ZOSTAŃ PARTNEREM NASZYCH SPOTKAŃ