Ekorum

SZKOLENIA I WYJAZDY NA ZAMÓWIENIE

 

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

 

Oprócz konferencji o charakterze otwartym, organizujemy również szkolenia i zagraniczne wyjazdy techniczne na indywidualne zlecenia.

Jako specjaliści w dziedzinie ochrony środowiska gwarantujemy profesjonalną organizację projektu – doradzimy wybór wykładowców, opracujemy tematykę spotkania oraz zaproponujemy instalacje w kraju i za granicą, które – ze względu na nowatorskie rozwiązania – warto wizytować. Niezmierną uwagę przykładamy również do doboru elementów turystycznych danego regionu, by projekt był kompletny, wielowymiarowy, a co za tym idzie – satysfakcjonujący w każdej dziedzinie.

Jako jedna z nielicznych firm w branży posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki oraz Gwarancję Turystyczną, która jest niezbędna do realizacji wyjazdów zagranicznych.

Z naszych usług korzystają władze lokalne, pracownicy urzędów i instytucji państwowych oraz firmy komercyjne działające w branży ochrony środowiska. Nasza oferta w zakresie projektów dedykowanych obejmuje m.in.:

  • dobór prelegentów
  • wybór instalacji
  • opracowanie programu merytorycznego
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych
  • organizację atrakcji turystycznych
  • logistykę wydarzenia

WYJAZDY SZKOLENIOWE I NIE TYLKO…

Naszą ofertę uzupełniają eventy, podczas których stawiamy nie tylko na zdobywanie wiedzy, ale również na wzmacnianie i rozwój zespołów pracowniczych. W trakcie firmowych wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych m.in. proponujemy  wysokiej klasy programy szkoleniowe, dostarczamy sprawdzone i atrakcyjne propozycje z zakresu turystyki krajoznawczej, realizując wyjazdy na terenie całej Europy.