Ekorum

O NAS

 

Od 2011 roku tworzymy z pasją projekty w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska. Zaczynaliśmy od organizacji wyjazdów technicznych w kraju i za granicą, a dziś mamy w ofercie dodatkowo całą gamę szkoleń i konferencji w tym obszarze. W kolejnych latach rozszerzaliśmy nasze działania o edukację ekologiczną i ekomarketing, wspierając Państwa przy projektach związanych z ochroną środowiska. Naszym atutem jest również doradztwo ekologiczne (ekokonsulting), gdzie łączymy specjalistyczną wiedzę branżową z doświadczeniem w zakresie prowadzonych projektów. Dzięki kierunkowemu wykształceniu pracowników oraz ich wieloletniej praktyce w tworzeniu różnorodnych inicjatyw prośrodowiskowych, staliśmy się kompetentnym partnerem do współpracy.

Nasze usługi kierujemy do środowisk związanych z branżą ochrony środowiska. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno firmy komercyjne, jak i przedstawiciele samorządów terytorialnych, organizacji rządowych i pozarządowych, które patronują, finansują lub inwestują w działania dotyczące ochrony środowiska.

Nasze zaangażowanie w pracę, ale przede wszystkim realizacja z sukcesem wielu projektów sprawiły, że dzisiaj jesteśmy jedną z wiodących firm w swojej dziedzinie.

Co nas napędza? Najpierw wzajemny szacunek i zaufanie – zarówno w naszym zespole, jak i wobec naszych Partnerów. Drugim czynnikiem są setki usatysfakcjonowanych uczestników organizowanych przez nas spotkań – łącząc nasze siły, budujemy trwałe relacje, które wspaniale owocują. To dziesiątki szkoleń i konferencji o charakterze regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym oraz projektów promujących idee środowiskowe.

Chiński filozof, Konfucjusz, powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”. Tak też odbieramy nasze zaangażowanie w tworzone przez nas inicjatywy. Wierzymy, że zarówno organizowane przez nas konferencje i szkolenia, jak i prowadzona edukacja czy działania w obszarze ekomarketingu przyniosą pożądany owoc: większą świadomość ekologiczną, a co za tym idzie – poprawę stanu środowiska w Polsce.