KONFERENCJE I WYJAZDY

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA


6. Ogólnopolska konferencja
Rozbudowa i modernizacja instalacji przetwarzania odpadów
21-22 kwietnia 2020, Toruń

2. Ogólnopolska konferencja
Kontrole i kary w gospodarce odpadami
19-20 lutego 2020
Toruń


 

MATERIAŁY KONFERENCYJNE DO POBRANIA  >>

 
 

KONFERENCJE

 

Słuchamy naszych Uczestników, co przekłada się na zrozumienie Ich potrzeb i dostarczanie rozwiązań, które w najwyższym stopniu spełniają Ich oczekiwania. Proponujemy Państwu najlepsze w swojej klasie szkolenia i konferencje wspomagające proces ekologicznych przemian zachodzących w naszym kraju.

Przy realizacji wszystkich spotkań wykazujemy dbałość o najwyższy standard każdego elementu. Dobierając aktualną i praktyczną tematykę, zapraszamy do współtworzenia projektów uznanych w branży ekspertów. Dzięki temu nasze konferencje wyróżnia bardzo praktyczne podejście do tematów, ale przede wszystkim przyjazna atmosfera spotkań, która daje nam satysfakcję i siłę napędową do realizacji kolejnych projektów.

WYJAZDY TECHNICZNE

 

Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która regularnie organizuje wyjazdy na krajowe i zagraniczne instalacje (m.in. do Austrii, Belgii, Białorusi, Czech, Francji, Litwy, Luksemburga, Niemiec, Szwajcarii czy Szwecji). Dzięki temu mamy doskonałe rozeznanie w nowych trendach i rozwiązaniach stosowanych w ochronie środowiska nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie.

Jako jedna z nielicznych firm w branży posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki oraz Gwarancję Turystyczną, który jest niezbędna do realizacji tego typu podróży. Uczestnicy mają okazję nie tylko wizytować wzorcowe instalacje, ale również uczestniczyć w spotkaniach i wymieniać się wiedzą z kadrą zarządzającą oraz z przedstawicielami władz lokalnych.

 

SPRAWDŹ ZREALIZOWANE PROJEKTY  >>