Ekorum

2. Ogólnopolska konferencja
ODPADY W GMINIE 2023
20-21 czerwca 2023, Wrocław

 

 

 

Termin konferencji: 20-21 czerwca 2023 r. (2 dni, wtorek-środa)

Miejsce: Hotel Novotel Wrocław Centrum****

Koszt udziału:  990 zł netto dla JST (zwolnione z VAT) i 1290 zł netto + 23%VAT dla pozostałych jednostek

Termin zgłoszeń: 14 czerwca 2023 r. 

To już druga odsłona tej konferencji – po Gdyni zapraszamy Państwa do Wrocławia. W tym roku chcemy się skupić wokół tematyki osiągnięcia wymaganych prawem poziomów recyklingu, poprzez dobre funkcjonowanie PSZOK-ów oraz efektywną selektywną zbiórkę i pracę sortowni odpadów. Wśród poruszanych zagadnień nie zabraknie również ustalania wysokości opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów czy finansowania systemów gospodarki odpadami w gminach. A to tylko niektóre tematy, jakie zostaną poruszone podczas tej dwudniowej konferencji.

Uzupełnieniem tego wydarzenia będzie wizytacja zmodernizowanego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa wraz z PSZOK Olszowa.

Konferencja dla osób przyjeżdzających 19 czerwca rozpocznie się wieczornym spotkaniem powitalnym. Kolejnego dnia, 20 czerwca, od rana czekają na uczestników ciekawe wykłady oraz dyskusje, których zwieńczeniem będzie uroczysta, bankietowa kolacja w hotelu, w stylu lat 70. Natomiast 21 czerwca będzie obfitował nie tylko w niezwykle ważne treści merytoryczne, ale także wyjazd techniczny: zaprosimy Państwa do zwiedzenia Zakładu w Olszowej.

Nie zabraknie też czasu na spacer z przewodnikiem po Wrocławiu, miasta z wielowiekową historią, mającą wpływ na mnogość występujących tu zabytków.

Chcesz się już zapisać, napisz do nas: ekorum@ekorum.pl

Serdecznie zapraszamy!

Program 
Informacje organizacyjne
Karta zgłoszenia
Partnerzy

Program 

Partner strategiczny: 
 

Partner główny: 
 

Partnerzy: