Ekorum

9. Ogólnopolska konferencja
Rozbudowa i modernizacja instalacji gospodarki odpadami
25-27 kwietnia 2023, Ustka

 

 

 

Termin konferencji: 25-27 kwietnia 2023 r. (3 dni, wtorek-środa-czwartek)

Miejsce: Hotel Grand Lubicz Ustka***** 

Koszt udziału:  1490 zł netto + VAT

Termin zgłoszeń: 31 marca 2023 r. 

To już dziewiąta odsłona tej konferencji, z roku na rok cieszącą się niesłabnącą popularnością. By stać się konkurencyjnymi na rynku i zagospodarowywać ekologiczne oraz ekonomicznie, zarządzający instalacjami gospodarki odpadami powinni myśleć o ich rozbudowie i modernizacji. Do grona prelegentów zaprosiliśmy ekspertów branży gospodarki odpadami, instytucji, prawników oraz praktyków. Ich wykłady, a także przewidziane dyskusje mają stać się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń w temacie eksploatacji zakładów przetwarzających odpady.

Uzupełnieniem tego wydarzenia będzie wizytacja zmodernizowanego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sierzno. Celem przedsięwzięcia było zapewnienie elastyczności, funkcjonalności oraz skuteczności sortowania odpadów komunalnych, w tym również odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki, tak, aby możliwe było zmaksymalizowanie ilości frakcji kierowanych do recyklingu materiałowego. Zakres inwestycji prowadzonej w ZZO obejmował m.in. modernizację układu odbioru i podawania frakcji drobnej wydzielonej na sicie bębnowym do stabilizacji. Do tego doszła zabudowa separatora balistycznego tworzyw sztucznych wydzielonych przez działający separator optyczny. Przedsięwzięcie obejmowało również montaż separatora metali nieżelaznych dla frakcji średniej 80-300 mm. Zakład wyposażony jest w: sortownię odpadów o przepustowości 20 000 Mg/rok na jedną zmianę (40,000 Mg/rok w systemie dwuzmianowym), kompostownię typu BIODEGMA o przepustowosci 8 000 Mg/rok.

Konferencja dla osób przyjeżdzających 24 kwietnia rozpocznie się wieczornym spotkaniem powitalnym w klubie hotelowy „Black Pearl”. Kolejnego dnia, 25 kwietnia, od rana czekają na uczestników ciekawe wykłady oraz dyskusje, których zwieńczeniem będzie uroczysta, bankietowa kolacja w hotelu. 26 kwietnia to kolejny dzień obfitujący w niezwykle ważne treści merytoryczne oraz kolacja w Tawernie Portowej w iście morskim stylu. Ostatniego, trzeciego dnia, 27 kwietnia, zaprosimy Państwa do wizytacji zakładu w Sierznie.

Jesteśmy w trakcie potwierdzania programu, prosimy o chwilę cierpliwości odnośnie szczegółów.

Serdecznie zapraszamy!

Karta zgłoszenia
Informacje organizacyjne
Partnerzy
Program

 

Partner strategiczny: 
 

Partner główny: 

 

Partnerzy: