Ekorum

WSPÓŁPRACA

OFERTA WSPÓŁPRACY

Prezentujemy aktualne możliwości współpracy na wielu płaszczyznach naszej działalności – od współpracy podczas naszych spotkań, poprzez działania edukacyjne, po kompleksowe działania marketingowe kierowane do gmin, firm, jednostek naukowych i organizacji pozarządowych. Nasze autorskie pomysły są wynikiem naszej pasji do pracy, szacunku do naszych Partnerów oraz wiedzy w obszarze zarówno szeroko pojętej ochrony środowiska, jak i komunikacji i marketingu. Silnie zmotywowani podejmujemy się każdego wyzwania, nigdy nie składając broni. Tam, gdzie nasza wiedza się kończy, korzystamy z doświadczenia uznanych w branży ekspertów. Dlatego warto z nami współpracować!

Dotychczas poruszaliśmy się w kilku obszarach:

  • gospodarka odpadami,
  • gospodarka komunalna,
  • gospodarka wodno-ściekowa,
  • edukacja ekologiczna,
  • walka ze smogiem,

… jednak jesteśmy otwarci również na inne dziedziny.

WSPÓŁPRACA PODCZAS KONFERENCJI I WYJAZDÓW

Jeżeli poszukują Państwo efektywnego sposobu na zaprezentowanie firmy, promocję swoich produktów i usług oraz nawiązanie nowych kontaktów branżowych – warto wziąć pod uwagę współpracę partnerską podczas konferencji i wyjazdów organizowanych przez Ekorum. Dla każdego projektu przygotowujemy indywidualną ofertę współpracy. W jej ramach proponujemy różnorodne formy prezentacji.  Nasze spotkania charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym, dbałością o najwyższy standard każdego elementu, ale przede wszystkim przyjazną atmosferą spotkań, co przekłada się na otwartość uczestników i pozytywny odbiór spotkania oraz firm współpracujących. Dlatego warto z nami współpracować!

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

 

 

ORGANIZACJA PROJEKTÓW NA ZAMÓWIENIE

Jako specjalista w dziedzinie ochrony środowiska gwarantujemy profesjonalną organizację projektu – doradzimy wybór wykładowców, opracujemy tematykę spotkania oraz zaproponujemy instalacje w kraju i za granicą, które ze względu na nowatorskie rozwiązania warto wizytować. Niezmierną uwagę przykładamy również do doboru elementów turystycznych  danego regionu, by projekt był  kompletny również na tej płaszczyźnie.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

 

 

REALIZACJA KAMPANII INFORMACYJNO-PROMOCYJNEJ PROJEKTÓW

Odpowiednie zaplecze merytoryczne, kierunkowe wykształcenie, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi z zakresu ekomarketingu. Unikalne połączenie wiedzy w zakresie ochrony środowiska, marketingu, PR i dziennikarstwa pozwalają na rzetelne i optymalne realizowanie działań informacyjno-promocyjno-edukacyjnych, o czym świadczy nasze bogate portfolio.  Jesteśmy przygotowanym do działania partnerem.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

 

 

OFERTA EKOGADŻETÓW I MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH

Naszą ofertę kierujemy do urzędów, instytucji i firm działających w obszarze ochrony środowiska. Wszelkie działania z zakresu marketingu ekologicznego są dostosowane do potrzeb Klienta oraz jego finansowych możliwości.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

 

 

OFERTA Z ZAKRESU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Nasze realizacje udowadniają, że dobrze i konsekwentnie przeprowadzony projekt edukacji ekologicznej, oparty na wypracowanej strategii i optymalnym doborze elementów składowych, może przynieść znakomite rezultaty. Nasze doświadczenia w zakresie ekologi i edukacji ekologicznej gwarantują zbudowanie i zrealizowanie skutecznej kampanii w Państwa regionie. Wspieramy gminy i firmy w zakresie edukacji ekologicznej, oferując i realizując szereg działań informacyjnych.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

 

 

EKOKONSULTING

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie doradztwa. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, dostosowaną pod indywidualne potrzeby. Konsulting w zakresie ekologii jest kluczem do budowanie optymalnego systemu gospodarki odpadami.Od wielu lat stanowimy wsparcie merytoryczne różnych jednostek, a także jesteśmy zapraszani do zespołów przygotowujących kluczowe opracowania i strategie dedykowane podmiotom zarówno samorządowym, jak i prywatnym.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY