Ekorum

WSPÓŁPRACA

OFERTA WSPÓŁPRACY

Prezentujemy aktualne możliwości współpracy na wielu płaszczyznach naszej działalności – od współpracy podczas naszych spotkań, poprzez działania edukacyjne, po kompleksowe działania marketingowe kierowane do gmin, firm, jednostek naukowych i organizacji pozarządowych. Nasze autorskie pomysły są wynikiem naszej pasji do pracy, szacunku do naszych Partnerów oraz wiedzy w obszarze zarówno szeroko pojętej ochrony środowiska, jak i komunikacji i marketingu. Silnie zmotywowani podejmujemy się każdego wyzwania, nigdy nie składając broni. Tam, gdzie nasza wiedza się kończy, korzystamy z doświadczenia uznanych w branży ekspertów. Dlatego warto z nami współpracować!

Dotychczas poruszaliśmy się w kilku obszarach:

  • gospodarka odpadami,
  • gospodarka komunalna,
  • gospodarka wodno-ściekowa,
  • edukacja ekologiczna,
  • walka ze smogiem,

… jednak jesteśmy otwarci również na inne dziedziny.

WSPÓŁPRACA PODCZAS KONFERENCJI I WYJAZDÓW

Jeżeli poszukują Państwo efektywnego sposobu na zaprezentowanie firmy, promocję swoich produktów i usług oraz nawiązanie nowych kontaktów branżowych – warto wziąć pod uwagę współpracę partnerską podczas konferencji i wyjazdów organizowanych przez Ekorum. Dla każdego projektu przygotowujemy indywidualną ofertę współpracy. W jej ramach proponujemy różnorodne formy prezentacji.  Nasze spotkania charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym, dbałością o najwyższy standard każdego elementu, ale przede wszystkim przyjazną atmosferą spotkań, co przekłada się na otwartość uczestników i pozytywny odbiór spotkania oraz firm współpracujących. Dlatego warto z nami współpracować!

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY >>

 

 

ORGANIZACJA PROJEKTÓW NA ZAMÓWIENIE

Jako specjalista w dziedzinie ochrony środowiska gwarantujemy profesjonalną organizację projektu – doradzimy wybór wykładowców, opracujemy tematykę spotkania oraz zaproponujemy instalacje w kraju i za granicą, które ze względu na nowatorskie rozwiązania warto wizytować. Niezmierną uwagę przykładamy również do doboru elementów turystycznych  danego regionu, by projekt był  kompletny również na tej płaszczyźnie.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY >>

 

 

REALIZACJA KAMPANII INFORMACYJNO-PROMOCYJNEJ PROJEKTÓW

Odpowiednie zaplecze merytoryczne, kierunkowe wykształcenie, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi z zakresu ekomarketingu. Unikalne połączenie wiedzy w zakresie ochrony środowiska, marketingu, PR i dziennikarstwa pozwalają na rzetelne i optymalne realizowanie działań informacyjno-promocyjno-edukacyjnych, o czym świadczy nasze bogate portfolio.  Jesteśmy przygotowanym do działania partnerem.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY >>

 

 

OFERTA EKOGADŻETÓW I MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH

Naszą ofertę kierujemy do urzędów, instytucji i firm działających w obszarze ochrony środowiska. Wszelkie działania z zakresu marketingu ekologicznego są dostosowane do potrzeb Klienta oraz jego finansowych możliwości.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY >>

 

 

OFERTA Z ZAKRESU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Nasze realizacje udowadniają, że dobrze i konsekwentnie przeprowadzony projekt edukacji ekologicznej, oparty na wypracowanej strategii i optymalnym doborze elementów składowych, może przynieść znakomite rezultaty. Nasze doświadczenia w zakresie ekologi i edukacji ekologicznej gwarantują zbudowanie i zrealizowanie skutecznej kampanii w Państwa regionie. Wspieramy gminy i firmy w zakresie edukacji ekologicznej, oferując i realizując szereg działań informacyjnych.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY >>

 

 

EKOKONSULTING

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie doradztwa. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, dostosowaną pod indywidualne potrzeby. Konsulting w zakresie ekologii jest kluczem do budowanie optymalnego systemu gospodarki odpadami.Od wielu lat stanowimy wsparcie merytoryczne różnych jednostek, a także jesteśmy zapraszani do zespołów przygotowujących kluczowe opracowania i strategie dedykowane podmiotom zarówno samorządowym, jak i prywatnym.

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY >>

 

 

 

Kontakt:
tel. +48 61 67 00 965
e-mail: ekorum@ekorum.pl